KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11978053
nr 1197 8053
Etsning
Prins Eugen, stämplad "Godkänd reproduktion Nationalmuseum", "Ljus från staden", 32x29 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:21:46
600 kr
1.000 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm